نمایدگان مجلس

فارس: 211 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی بیانیه‌ای از نامزدی احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست‌ جمهوری دهم حمایت کردند.نمایندگان در بیانیه‌ی خود نوشتند؛ حمایت قاطع خود را از کاندیداتوری برادر خستگی‌ناپذیر، اصولگرا و ولایی جناب دکتر احمدی‌نژاد در دهمین انتخابات ریاست جمهوری اعلام می‌داریم.

متن بیانیه به این شرح است.

در آستانه دهه پیشرفت و عدالت و در گذار از شرایط خاص جهانی و نقش مؤثر جمهوری اسلامی ایران در معادلات جهانی و نیز ضرورت احیاء «گفتمان امام و انقلاب» انتخاب کاندیدایی که بتواند پاسدار عزت و اقتدار کشور در عرصه بین‌المللی و در عین حال خادم مردم ایران بر اساس عدالت محوری، مهرورزی، تعالی و پیشرفت باشد، لازم می‌نماید.

ما نمایندگان مردم شریف ایران اسلامی نظر به ویژگی‌های معرفتی، شخصیتی، مدیریتی و ارزش‌مداری برادر ارجمند جناب آقای دکتر احمدی‌نژاد و تحقیق و مداقه در تجربه‌های چهارساله مدیریت ایشان و به دلایل ذیل.

1- مردمداری و مردمی بودن دولت که در قالب سفرهای گسترده استانی شکل گرفت و باعث دلبستگی عمیق مردم به نظام، توجه دولت به مشکلات عدیده مناطق محروم و استحکام پیوند دولت - مردم گردید.

2- ارجاع دلپذیر به شعارهای ناب انقلاب و احیاء گفتمان امام و ارزش‌های ناب انقلاب که بارها مورد تحسین مقام معظم رهبری نیز قرار گرفته و فصلی با شکوه از اقدامات دولت نهم است.

3- ساده‌ زیستی و پاکدستی دکتر احمدی‌نژاد که الگویی برای نظام مدیریت کشور و مبنای اصلاح پاره‌ای کژتابی‌ها و نارسایی‌ها در بدنه حاکمیت گردید.

4- تلاش شایان برای تحقیق دولت اسلامی در آستانگی دهه چهارم از حیات نظام مقدس اسلامی بر پایه چهار رکن اساسی عدالت گستری، مهرورزی، خدمتگزاری و تعالی و پیشرفت.

5- حمایت از مسلمانان مظلوم جهان و اتخاذ مواضع شجاعانه در برابر قدرت‌های زورگو، نفی نظام سلطه، اعاده عزت ملی، رسایی و شفافیت در اغراض و اهداف جمهوری اسلامی و نمایش الگوی اراده معطوف به تحقق جامعه اسلامی.

6- دفاع جانانه از حقوق هسته‌ای کشور که قوام عزت، استقلال و اقتدار کشور منتج از آن بود و گام گذاردن در مسیر تعالی و پیشرفت با اتکا به خودباوری و اجتناب از خودباختگی و غرب شیفتگی و ملاحظات بی‌دلیل و واهمه‌های بی‌نشان.

7- سعه صدر و آستانه تحمل تحسین برانگیز و سخت‌کوشی به رغم حجم هجمه‌ها و فزونی حیرت‌آور انواع تخریب‌ها و بی‌انصافی‌ها.

8- اهتمام دولت بر مشی علوی، دلبستگی کامل به ارزش‌ها، ولایت‌پذیری و برجسته‌سازی هویت اسلامی و اهتمام در خدمت و تمسک به اصول انقلاب در قول و شعار و عمل.

9- اقدام به اجرای طرح‌های اساسی و بنبادین در کشور که باعث سهیم شدن عموم از دارایی‌ها و امکانات کشور است و تداوم این دولت ساعی برای انجام رساندن آنها لازم می‌نماید.

10- جهش محسوس و ماندگار در امور فرهنگی و توجه به دیدگاه و مطالبات فرهنگیان و صاحبان فکر و قلم برای طراحی مهندسی فرهنگی کشور.

11- اهتمام در اصلاح اوضاع اقتصادی کشور

12- اصلاح و تحول در امور معیشتی کارمندان و بازنشستگان در طبقات مختلف
اجتماعی.

13- اقدام اساسی برای شکل‌دهی الگوی توسعه و تعالی کشور برای رشد متوازن عمرانی شهری و روستایی با به نتیجه رساندن طرح‌های عمرانی و اقتصادی فراوان و اجرا و راه‌اندازی سریع هزاران کارخانه و کارگاه کوچک و بزرگ.

14- حمایت جدی از نخبگان، تقویت روحیه پژوهندگی و تحقیق و تعمیق با افزایش تولید علم و فناوری و هدفدار کردن پژوهش‌های علمی برای تهیه نقشه جامعه علمی کشور.

بر این پایه و اساس حمایت قاطع خود را از کاندیداتوری برادر خستگی‌ناپذیر، اصولگرا و ولایی جناب دکتر احمدی‌نژاد در دهمین انتخابات ریاست جمهوری اعلام می‌داریم

/ 0 نظر / 18 بازدید